Дитячий відпочинок

Діти - наше все!

Як правило, збори на пікнік навіть з ночівлею займають не більше години. Але якщо у вас є маленька дитина, то продумати потрібно все, і це займе ніяк не менше половини дня. Та й мова йде про такий відпочинок, під час якого ви можете приділити увагу своєму чаду і при цьому не заважати оточуючим. А що робити, якщо вам необхідно провести ділову зустріч або відвідати бізнес-семінар? Або намітилася зустріч з друзями і у вас нарешті з'явилася можливість розслабитися і відпочити в приємній компанії?

Але "Козацький Стан" вже продумав все за вас! Вам не доведеться кожні п'ятнадцять хвилин нервово дивитися на годинник і думати, що ж робить ваша дитина. Сміливо займайтеся діловими зустрічами, обговоренням останніх подій з близькими або, врешті-решт, просто смачно і неспішно снідайте! У нас є все необхідне для того, щоб дитина не відчувала себе зайвою і при цьому не заважала вам займатися особистими справами.

У нас ваша дитина зможе реалізувати свою енергію на всіляких гірках, канатної павутині і в пісочниці. При цьому вона не залишиться без нагляду, так як у вихідні дні у нас працює висококваліфікована няня, яка покаже нові ігри і не дасть дитині нудьгувати або нашкодити собі або іншим дітям. А награвшись вдосталь, дітлахи зможуть спробувати неймовірно смачне меню, яке створене для наших маленьких гостей.

Ми будемо раді бачити вас і ваших дітей у готельно-ресторанному комплексі «Козацький Стан»!