Контакти

Адреса

Козацький Cтан

Україна, м. Київ, Бориспільське шосе, 18 км

600 метрів від Харківської площі, ст. метро "Бориспільська"

Поштова адреса

02175, а/с-33

Відділ бронювання

+38 044 585-11-65
reservation@kstan.ua

Конференц-центр

+38 044 585-11-62
conference@kstan.ua

Ресторан

+38 044 585-11-75
restaurant@kstan.ua

Директор готелю
director@kstan.ua

Відділ реклами

pr@kstan.ua


Інформація

 

На величезній лісовій галявині, серед безлічі сосен ви знайдете готельно-ресторанний комплекс «Козацький Стан». Комплекс розташований на великій зеленій території у самих воріт Києва. Неподалік від готельно-ресторанного комплексу «Козацький Стан» знаходиться станція метро «Бориспільська». Крім цього, «Козацький Стан» буде зручним для відвідувачів, які прилетіли літаком, з огляду на те, що віддаленість від міжнародного аеропорту «Бориспіль» складає 18 км і займає 15 хвилин їзди.

Готельний комплекс складається з 58 номерів, обладнаних за останнім словом техніки: WI-FI, супутникове телебачення, система електронних замків та інше. Якщо вас не влаштовує сусідство з ким-небудь, то ми можемо запропонувати проживання в затишних і комфортабельних будиночках. Незважаючи на зовнішню простоту, кожен з них обладнаний необхідними меблями, телебаченням, а в трьох з них є сауна.

Однак наш комплекс може послужити і для ділових людей. До ваших послуг зали для будь-якої кількості людей, призначені для конференцій, банкетів, нарад та іншого. У нас ви легко зможете організувати корпоратив як для великої, так і для маленької компанії. Всім учасникам надається безкоштовна автостоянка.

Також ви можете чудово провести час з сім'єю або друзями в нашому ресторані. Тут для вас відкриється великий вибір різноманітних страв на будь-який смак. Крім цього, ви можете замовити бенкет для своїх співробітників та гостей заходу.