«Козацький стан» поспішає поділитися радісною новиною

 

З першого лютого 2017 року (01.02.2017) ми перейшли в
категорію готелів ????

 

Класифікація готелів та гостьових комплексів дещо різниться в різних країнах світу. Найбільшого розповсюдження отримала французька класифікація, яка використовує систему зірок. Присвоєння нашому готелю четвертої зірки підтверджує високий рівень сервісу, який забезпечує комфортні умови відпочинку нашим гостям. .

 

Ми знаємо, що «Козацький стан» став улюбленим місцем відпочинку, проведення урочистих подій та ділових заходів для жителів та гостей столиці. Мальовнича місцевість на околицях Києва приваблює чимало туристів, які віддають перевагу комфортному відпочинку, а розташування біля міжнародного аеропорту дозволяє пасажирам провести часи очікування у затишному номері чи за ресторанним столиком.

Крім того, у гостьовому комплексі працює сучасний конференц центр, що дозволяє представникам бізнесу поєднувати ділові заходи (презентації, семінари, конференції ) з відмінним відпочинком, що допомагає налагоджувати тісні партнерські взаємовідносини.

Присвоєння готелю четвертої зірки є результатом самовідданої праці кожного члена нашого численного колективу, від керівної ланки, до персоналу, задіяного в обслуговуванні комфортабельних номерів, затишних будиночків для гостей, бенкетних залів та літніх терас.

До Ваших послуг цілодобова (оснащена системою відеоспостереження) автостоянка з охороною, заправка для електромобілів, високошвидкісний Wi-Fi на всій території, супутникове телебачення, сучасна спортивна зала, кондиціонер та міні-бар в кожному номері. В затишних номерах на Вас чекає пляшка з питною водою, до сніданку ми подаємо помаранчевий фреш…і це далеко не всі наші переваги.

Ми з радістю відкриваємо свої двері всім бажаючим провести незабутні вихідні в тісному сімейному колі, великій компанії для святкування урочистості та пасажиру, стомленому від перельотів та далеких доріг. Безпосередня близькість до станції метро дозволяє швидко дістатися до комплексу всім киянам та гостям столиці.

 

Ми продовжуємо розвиватися та удосконалюватися, намагаючись максимально задовільнити всі Ваші побажання та потреби.