Ресторан

Літня тераса
Літня тераса

«Козацький стан» - готель, розташований у мальовничому місці Києва. Є можливість оренди просторого конференц-залу зі всіма необхідними різновидами апаратури. При готелі є ресторан з літньою терасою, з якої відкриваються чудові по красоті краєвиди.

докладніше
Літораль
Літораль
200Місць
250Банкет
300Фуршет

Простір білих залів та скляні колони складають образ елегантного залу, до якого Ви потрапляєте після сірих буднів великого міста. Унікальний інтер'єр залу "Літораль" створений завдяки використанню декількох сучасних стилів та напрямків дизайну.

докладніше

Меню

Будь-який урочистий захід, наприклад, бенкет присвячений ювілею, річниці заснування компанія, зустріч випускників, дружній обід, весільне торжество залишає в нашій пам'яті глибокий слід і багато вражень. Чимале значення в цьому має місце проведення торжества і пануюча в ньому атмосфера.

Сьогодні все більша кількість людей обирає для проведення урочистостей ресторани Києва, вважаючи за краще їх. В нашому рестораі можна насолодитися спокоєм і тишею, видами природи, зануритися в атмосферу неспішного відпочинку. Наш ресторан - ідеальне місце для красивих романтичних побачень, заручення або святкування весілля.

Виїхати в ресторан для проведення ділових зустрічей і переговорів сьогодні бажають і багато бізнесменів. Спокій і неспішність, що панують тут розташовують до прийняття зважених рішень, тому ресторан гарне місце для зустрічей і бізнес-ланчів, хто зараховує себе до ділового середовища.

Види природи, що вносять в душу умиротворення і спокій, прекрасно налаштовують на навчання і мають у своєму розпорядженні до проведення різних семінарів і конференцій. Багато ресторанів, в тому числі і наш «Козацький Стан» мають у своєму розпорядженні конференц-зали, які чудово підходять для проведення подібних заходів, тому замовити ресторан прагнуть і багато компаній.

Наш ресторан «Козацький Стан» має в своєму розпорядженні кілька бенкетних залів з вишуканим інтер'єром. У нас є як більш скромні зали за кількістю персон, які вони вміщають, так і великі зали для пишних багатолюдних урочистостей.

Окремої уваги гідне наше меню. У нього ми включили найулюбленіші страви з європейської та традиційної української кухонь, а також приготовані в печі Хоспер. А так само приготовані в печі хоспері.

З приходом теплих днів запрошуємо відпочити від міської суєти на літній терасі. У затишній і теплій атмосфері ви зможете насолодитися вишуканою кухнею, а романтичне побачення, сімейні посиденьки і навіть ділова зустріч залишать позитивні емоції. А в той час як ви будете насолоджуватися відпочинком, Ваші дітки зможуть погратися на дитячому майданчику, який знаходиться поруч.

Для того щоб замовити банкети на весілля в нашому ресторані, достатньо зв'язатися з нами за контактним телефоном +38 044 585-11-75 або скористатися нашою електронною поштою: reservation@kstan.ua

Ласкаво просимо!