Літораль

Бронювання
200Місць 250Банкет 300Фуршет
Опис

Простір білих залів та скляні колони складають образ елегантного залу, до якого Ви потрапляєте після сірих буднів великого міста. Унікальний інтер'єр залу "Літораль" створений завдяки використанню декількох сучасних стилів та напрямків дизайну. Головною родзинкою інтер'єру є панорама міста та види схилів Дніпра, які розташовані на підлозі під склом. У нашому ресторанному залі Ви відчуєте себе спокійніше і впевненіше над схилами могутнього Дніпра. Ресторан може прийняти 250 гостей. Вишукане меню ресторану надасть можливість гурманам відчути неповторне задоволення від страв. А ми подбаємо про Ваш комфорт! Зал "Літораль" - це краще місце для весілля, романтичної вечері, ділових зустрічей і великих свят.

Інші Зали
Літораль
Літораль
200Місць
250Банкет
300Фуршет

Простір білих залів та скляні колони складають образ елегантного залу, до якого Ви потрапляєте після сірих буднів великого міста. Унікальний інтер'єр залу "Літораль" створений завдяки використанню декількох сучасних стилів та напрямків дизайну.

докладніше
Наші страви
Наші страви

Кухня нашого ресторану здатна здивувати і порадувати постійних гостей ресторану і тих, хто прийшов до нас вперше. Адже будь-то ділова зустріч або конференція, день народження, романтичне побачення або вечірка з друзями, в будь-якому випадку ви зможете знайти у нас те, що потрібно саме Вам.

докладніше
Літня тераса
Літня тераса

«Козацький стан» - готель, розташований у мальовничому місці Києва. Є можливість оренди просторого конференц-залу зі всіма необхідними різновидами апаратури. При готелі є ресторан з літньою терасою, з якої відкриваються чудові по красоті краєвиди.

докладніше