Карта вин

Шампанське та ігристі вина
Вихідгрн
Дом Періньйон (Франція) Біле сухе.
(Чуттєвий і стійкий смак буде благородно розвиватися протягом десятиліть. Ніжний аромат фруктів і ягід, особливо виражений тонами стиглих персиків і груш, злегка відтінений цитрусовими і мигдалем. До столу Дом Періньйон можна подавати в поєднанні з соковитими фруктами, мяким або твердим сиром, бутербродами з червоною ікрою)
7509 950
Вев Кліко Понсардан брют (Франція) Cухе.
(Вино з інтенсивним ароматом з фруктовими і здобними нотками. Смак відрізняє бездоганна гармонія, чудова свіжість і збалансована фруктова структура)
7505 455
Моет енд Шандон Брют Імперіал (Франція) Сухе
(Благородне, гармонійне, блідо-жовтого кольору з зеленуватими відблисками шампанське з фруктовим смаком і квітковим ароматом з нотками бриоши, липи і винограду.Воно чудово підходить до страв з морепродуктів, білої риби, складних салатів, білого м’яса у вареному або смаженому вигляді під легким соусом . Вдало поєднується зі свіжим козячим сиром, сиром брі, з овочами і соковитими фруктами.)
7504 950
Андре Гуашо Блан де Блан (Франція) Біле сухе
(Шардоне, Коломбар і Уні блан. Свіже ігристе вино світло-золотистого кольору з яскравим збалансованими ароматами фруктів і ягід.Витончене ігристе вино з яскравими, весняними, але збалансованими ароматами фруктів і ягід, прекрасний блідо-золотистий колір, витончений смак. Це ігристе вино рекомендується як освіжаючий аперитив.)
7501 350
Андре Гуашо Кюве Престіж Розе (Франція) Рожеве сухе
(Витончене ігристе вино з яскравими, весняними, але збалансованими ароматами фруктів і ягід. Вину притаманний прекрасний блідо-золотистий колір, витончений смак і надзвичайно тонкий букет. Це ігристе вино рекомендується як освіжаючий аперитив або як основа для класичного коктейлю Кір Рояль.)
7501 350
Канті Асті (Італія) Напівсолодке. Біле ігристе напівсухе вино
(Виготовляється з добірного винограду Москато. Легке, ігристе, з золотистими відтінками кольору. Свіжий фруктовий аромат з карамельними і ванільними відтінками. Делікатний солодкуватий смак.)
7501 100
Канті Просекко (Італія) Біле сухе
(Біле ігристе вино з винограду сорту Просекко. Дуже світле вино з гарним мусом, свіже легке з приємним фруктовим ароматом.)
7501 100
Мартіні розе (Італія) Рожеве напівсухе
(Вино виноградне ігристе з сортів винограду Мускат, Мальвазія, Брачетто.)
750750
Мартіні Асті (Італія) Біле, солодке
(Вишукане ігристе вино з неповторним фруктовим смаком. Для виготовлення цього надзвичайного вина використовується найкращий виноград сорту Москато Біанко)
750750
Базалеті (Грузія) Біле, сухе
(вишукане ігристе вино з сорту винограду Ркацителі, світло-золотистого кольору з зеленуватими відтінками відрізняється гармонійним смаком з квітковими тонами та ніжною приємною прохолодою)
750600
Базалеті (Грузія) Біле, напівсолодке
(насичене ігристе вино з сорту винограду Ркацителі, світло-золотистого кольору з зеленуватими відтінками відрізняється приємнаю солодкістю та легким ароматом гірських квітів.)
750600
Базалеті (Грузія) Червоне напівсолодке
(вишукане ігристе вино із сорту Сапераві, насиченого рубінового кольору з повним букетом з тонами чорносливу і сушеної вишні)
750600
Крим. Артемівське (Україна). Витримане ігристе сухе.
(Вишукане вино, для справжніх цінителів ігристого. Ніжне на смак з ледве помітним квітковим ароматом, приємного світло-соломяного коліру. Склад, елітні сорта Піно, Шардоне, Рислінг, Аліготе. Витримане в цій пляшці в артемівських гіпсових штольнях на глибині 72метра не менше трьох років.)
750250
Крим. Артемівське (Україна). Ігристе витримане червоне напівсолодке.
(Вишукане ігристе червоне витримане напівсолодке вино глибокого темно-рубінового коліру з розвинутим букетом та легким присмаком чорнослива. Вино виробляеться з елітних сортів винограду Каберне, Мерло, Сапераві. Витримано в цій пляшці в Артемівських гіпсових штольнях на глибині 72метра не менш одного року.)
750250
Крим. Артемівське (Україна) Біле ігристе витримане напівсолодке
(Популярне біле витримане напівсолодке ігристе вино світло солом’яного коліру із золотавим відтінком, тонким розвинутим букетом та мяким освіжаючим гармонійним смаком. Вино виробляється з елітних сортів винограду Шардоне, Рислінг, Аліготе. Витримано в цій пляшці в Артемівських гіпсових штольнях на глибині 72метра не менш одного року.)
750250
Просеко
(Біле сухе ігристе вино золотисто-жовтого кольору з ніжним зеленуватим відтінком.Має легкий смак з тонами стиглих персиків та зелених яблук,відрізняється витонченим ароматом квітів та садових фруктів.)
750850
Ламбруско
(Біле напівсолодке ігристе вино солом'яного кольору зі свіжим квітково-фруктовим ароматом та легким збалансованим смаком.)
750750
Білі вина
Вихідгрн
Селье де Дофін Кот дю Рон Престиж(Франція Долина Роні)
(Гренаш Блан і Клерет.Вино солом'яного кольору з елегантним ароматом польових квітів і білих фруктів(абрикос.груша,персик). У освіжаючому смаку проступають відтінки білої смородини.Післясмак- приємне, з відтінком мигдалю.)
750900
Селье де Дофін Лес Резерв
(Біле сухе вино світло-золотистого кольору.50% Гренаш Блан,40% Віонье,10% Марсан.Аромат вина наповнений сумішшю фруктів і деревини.)
7501 000
Селье де Дофін Шардоне/Гренаш
(вино соломяного кольору з яскравим букетом фруктових ароматів,цукрового персика і жовтого яблука.)
750700
Канті Бьянко(Італія Пьемонт)
(Кортезе,Требьяно.Біле сухе вино.Світло-солом'яний колір,ніжний аромат з відтінком цитрусових.Смак м'який гармонійний з тонами тропічних плодів.)
750712
Вілла Локателлі Піно Гриджио(Італія Фріулі)
(Біле сухе вино.Фруктові аромати персика та абрикоса.Смак елегантний .теплий і добре збалансований.)
7501 050
Вілла Локателлі Совиньон Блан(Італія Фріулі)
(Біле сухе вино з ароматом ананаса, білого персика,мяти,розмарину,майорану і чебрицю.Ідеально з копченостями.)
7501 050
Ангоріс Ріболла Джалла(Італія Фріулі)
(Біле сухе вино.Смак акації,персика,абрикоса,лимона.Смакує з сирами,рибою та вегетаріанськими стравами.)
7501 500
Вілла Корнаро Соаве(Італія Венето)
(Гарганега ітрохи Требіано.Класичне біле вино півночі Італії з ароматом цитрусових,лугових квітів і зелених яблук. З приємною кислинкою.)
750800
Антінорі Санта Крістіна(Італія Тоскана)
(Біле сухе вино.Проканіко і Греккето.З ароматом яблук і апельсинової цедри.)
7501 050
Ту Оушен Семійон(Новий світ ПАР)
( Біле сухе вино зі свіжим,легким смаком і тривалим післясмаком.Завдяки поєднанню двох сортів винограду аромат вина багатогранний.Семильон-нотки цитрусових і трави,Шардоне-витончена ваніль та спеції.)
7501 050
Сішель Лес о де Бель ер Совіньйон блан (Франція/Бордо) Сухе
(100% Совіньйон Блан. Світло-золотистий колір. Свіже вино з хорошою кислотністю і тонами яблук і цитруса. Прекрасний аперитив. Чудово поєднується з морепродуктами і рибою.)
750825
Сішель Сіріус (Франція/Бордо) Сухе
(62% Семійон, 38% Совіньйон блан. 3 місяці витримувалося в бочці. Яскравий золотистий колір. Багатий аромат стиглих яблук, манго та дині, з відтінками білих квітів. Приємний насичений фруктовий смак збалансований свіжістю.)
750985
Домен Лон-Депакі Шаблі Прем`єр Крю Боньйон (Франція/Бургундія)
(100% шардоне. Класичне вино свого регіону. Легке свіже, без витримки в бочці. Найпопулярніше біле вино Франції.)
7502 450
Кальве Шабли Ларм Д Ор (Франція/Бургундія)
(100% шардоне. Класичне вино свого регіону. Легке свіже, без витримки в бочці. Найпопулярніше біле вино Франції.)
7501 450
Шаблі Гранд Крю Бланшо (Франція/Бургундія) Сухе
( 100% шардоне. Класичне Шаблі у самому розквіті сил: свіже та елегантне, з м’ягким і багатослойним післявкуссям. Рекомендується до форелі, камбали, морепродуктів, птиці та до телятини з соусом, до блюд з трюфелями.)
7503 700
Кав де Туркхайм Гевюрцтрамінер Барон де Туркхайм (Францыя). Сухе
(100% Гевюрцтрамінер. Вино золотистого кольору. Аромат яскравий і типовий: прянощі, стиглий лічі, рожеве варення. Витончений ніжний смак, хороший баланс і тривалий післясмак. Легке ніжне вино з приємним фруктовим присмаком.)
7501 685
Сан Джовані Кастело Делла Сала Орвіето (Італія/Умбрія) Сухе
(Склад винограду: шардоне 80%, греккето 20%. Вино насиченого золотистого кольору з яскравим ароматом тропічних фруктів, яблук і крему. Багатий збалансований смак, повнотіле вино з тривалим післясмаком.)
7501 150
Гаві Старі Лози (Італія/П'емонт) Сухе. Біле сухе вино
(Кортезе 100%. Вік лоз 30-35 років. Вино світло - соломяного кольору з золотавим відтінком, інтенсивним фруктово-квітковим ароматом з тонким відтінком білого персика. Смак насичений, свіжий, з цікавим післясмаком.)
750875
Канті Бьянко (Італія/П'емонт) Сухе
(Кортезе, Требьяно. Біле сухе вино. Світло-соломяний колір, ніжний аромат з вираженими відтінками цитрусових. Смак мякий гармонійний з тонами тропічних плодів.)
750712
Кастеллані Піно Гріджіо (Італія/П'емонт)
(Вино світло-золотистого кольору з чистим, легким ароматом з нотками цитрусів і білих квітів. Мякий легкий смак з приємною кислинкою.)
750600
Віла Антінорі Бьянко (Італія / Тоскана) Сухе
(Легке, ніжне з приємною кислинкою в після смаку. Чудово компонує зі ставами з білої риби та морепродуктами)
7501 400
Кастелані Тоскана Бьянко (Італія / Тоскана) Сухе
(90% требіано та 10% мальвазія. Вино світло-золотистого кольору з яблучно-квітковим ароматом, легке з приємним після смаком)
750500
Вальвієхо Біле (Іспанія) Сухе
(100% віура. Вино світло-золотого кольору з тонами лимона і ананаса.)
750500
Вінья Есмеральда Торрес (Іспанія) Напівсухе
(85% Москатель, 15% Гевюрцтрамінер. Вино блідо-жовтого кольору із зеленуватим відливом. Вино з інтенсивним фруктово-квітковим ароматом, свіжим смаком і післясмаком, що нагадує смак зелених яблук. Відмінно підійде під тарілки з сирами морепродукти, домашню птицю.)
7501 050
Сан Валентін (Іспанія) Напівсухе
(Легке збалансоване вино з витонченими ароматами зеленого яблука, цитрусових, відтінками ананаса і білих квітів. Залишає приємний свіжий післясмак. Подавати під страви з білої риби з легкими соусами, птицю і морепродукти.)
750900
Франсола (Іспанія) Сухе
(Совіньйон Блан 90% і Парейада 10%. Елегантний блідо-жовтий колір з зеленуватим відливом. Поєднується з морепродуктами, червоною ікрою, стравами з осетрини.)
7502 500
Трівенто Шардоне (Аргентина) Сухе
(Біле сухе віно100% шардоне. Витримка в дубі і сталевому резервуарі. Багате елегантне вино, з ароматом стиглих яблук, дині й ананасу. Досить потужне вино зі смаком стиглих фруктів. Ідеально підходить до спагетті під вершковим соусом і до червоної риби.)
750825
“Сasa Verde” Шардоне Резерва (Чилі)
(Біле сухе вино з добірного винограду сорту Шардоне, який виростає в долині Біо-Біо. Витримується в бочках з американського дуба не менше 8 місяців. Відрізняється повним солом“яним кольором і чистим мінеральним ароматом з нотками стиглого персика і мигдаля.)
750580
Совіньйон Блан Фронтера Конча і Торо (Чилі) Сухе
(Елегантне свіже вино з ароматом лайму і мінеральними тонами. Ніжне з приємною кислинкою і освіжаючим смаком. Добре поєднується з морепродуктами, а також під сири.)
750675
Шардоне Санрайз Конча і Торо (Чилі) Сухе
(Колір золотистий з зеленуватим відтінком. У букеті домінують цитронова нотки з відтінками білих лугових квітів. Смак освіжаючий, збалансований з відмінною кислотністю і тривалим післясмаком. Рекомендуєтся подавати до страв з риби та морепродуктів.)
750900
Мар Дель Сур (Чилі) Напівсолодке.
(Біле напівсолдке вино, з яскравим ароматом тропічних фруктів та квітів, гармонічно поєднуєтьсь зі ставами з птиці та білої риби.)
750650
Совіньйон Блан Майкас дель Лімарі (Чилі) Напівсухе
(Витримка 12 міс. в бочках (нові і 1-2 річні). Свіжий аромат з тонами зелених яблук і горіхів. На початку суворий смак поступово розкривається широкою гамою фруктових тонів з приємним щедрим післясмак. Чудово поєднується з мякими сирами, морепродуктами і салатами.)
7502 200
Шардоне Амелія Конча і Торо (Чилі) Сухе
( Вино світло-золотистого кольору зі свіжим ароматом білих персиків з тонами цитрусових фруктів і квітковими нюансами. Свіжий, фруктовий стиль з ніжним смаком і приємним післясмаком. Рекомендується з лососем, осетриною, стравами з білого мяса з багатим соусом.)
7503 300
Коламбія Крест Рислінг Ту Вайнс (США) Сухе
(82% Рислінг, 18% Гевюрцтраминер. Вино золотисто-солом`яного кольору. Вино має аромат з нотками персиків, стиглих груш, дині з мінеральними відтінками. Вино має освіжаючий, м`який смак з приємною солодкістю в післясмаку. Приклад типового Рислінгу з тонами груші і цитрусових. Витончена, з легким мінеральним і свіжим присмаком.)
750950
Мерані. Тифліський Винний погріб
(Регіон: Західна Грузія (Грузія) Високоякісне виноградне напівсухе біле вино, виготовлене з винограду сортів Цицка та Цолікаурі, вирощених в Західній Грузії. Легке золотаве вино з яскравим сортовим ароматом, переважно з тонами гірських квітів.)
10075
Твіши. Тифліський Винний погріб
(Регіон: Цагерський район Грузії (Грузія) Біле природно-напівсолодке вино, виготовляється з винограду сорту Цолікаурі. Відрізняється яскравим квітковим ароматом, м’яким і довгим медовим після смаком. Ніжне вино, яке гармонійно поєднується з десертами та фруктами.)
100105
Алазанська долина. Тифліський Винний погріб
(Регіон: Кахетія (Грузія) Натуральне природно-напівсолодке біле вино з приємним квітково-фруктовим ароматом, гармонійним свіжим смаком, що виготовлено з сортів Мцване, Ркацителі, що зростають в Кахетії)
10070
Цинандалі. Тифліський Винний погріб
(Регіон: Телавський район Кахетії (Грузія) Біле сухе вино світло-солом’яного кольору відрізняється м’яким, тонким смаком та ніжним букетом. Виготовляється з відбірного винограду сортів Мцване та Ркацителі, що зростають в Кахетії. Чудовий аперетив, вино гармонійно поєднується з рибою, м'ясом ягняти, курки, овочами і сиром.)
10080
Гурджаані. Тифліський Винний погріб
( Регіон: Телавський район Кахетії (Грузія) Високоякісне натуральне виноградне сухе біле вино. Витримане у дубових бочках. Виготовлене з сортів винограду Ркацителі та Мцване, що зростають в чітко контрольованому мікрорайоні. Вино світло-золотавого кольору з гармонійним смаком, пікантною гірчинкою та ніжним букетом з фруктовими тонами.)
10065
Аліготе. Господарство Князя П.Н. Трубецького (Україна)
(Ферментація й визрівання цього вина відбувається при постійному контролі температур у нейтральних резервуарах. Колір: світло-золотистий із ледь помітним зеленуватим відтінком. Букет: легкий аромат лугових трав і квітів. Смак: легке, питке, збалансоване вино.Рекомендації щодо гастрономічного поєднання: легкі рибні закуски та морепродукти)
10030
Рислінг. Господарство Князя П.Н. Трубецького (Україна)
(Ферментація й визрівання цього вина відбувається при постійному контролі температур у нейтральних резервуарах. Колір: лимонний. Букет: м’який аромат тропічних фруктів – лічі та персика. Смак: ніжне вино з фруктово-медовим післясмаком. Рекомендується до страв східної кухні та фруктів)
10040
Червоні вина
Вихідгрн
Леc о де Бель Эр Руж (Франція/Бордо) Сухе
(70% Мерло, 15% Каберне Совіньйон, 15% Каберне фран. Витяг протягом півроку у великих бочках. Темно-бордовий колір. Приємний аромат з тонами вишні, чорносливу і кави. Вино мяке, в смаку переважають фруктові тони. Дуже добре поєднується зі стравами з червоного мяса на грилі.)
750850
Шато Мулін де Мале (Франція/Бордо) Cухе
(Приємне та доступне Бордо. Вино виготовляється у невеликій виноробні з регіону Медок. Відмінно поєднується зі стравами з червоного мяса та стейку.)
750850
Шато Отерів (Франція/Бордо) Сухе
(Каберне совіньйон, Мерло. Приємне і недороге Бордо. Вино виробляється на невеликий виноробні з регіону Медок.)
750980
Серенісіма Мерло (Італія/Венето) Сухе
(Вино рубінового кольору з ніжним ягідним ароматом з тонами сливи. Легке молоде вино з приємною свіжістю.)
750700
Вілла Антінорі Россо (Італія/Тоскана) Сухе
(Супертосканська версія колишнього К’янті. 60% санджіовезе, 20% каберне совіньйон, 15% мерло, 5% сира. Темно-вишневий глибокий колір. Аромат стиглої вишні, ожини та ванілі. Насичене збалансоване вино з тривалим післясмаком. Це колишнє К’янті Класіко Різерва, візитна картка будинку Антінорі, з 2001 року переходить у ранг супертосканських вин і змінює сортовий вміст.)
7502 150
Антінорі Кьянті Класіко Різерва Бадіа (Італія/Тоскана) Сухе
(Вино красивого рубіново-червоного кольору з гранатовими відблисками. У ароматі нотки малини, полуничного джему та кави. Прекрасно збалансоване, аромат кави і какао повторюється в смаку. Добре поєднується з мясними стравами, а також зі стравами з птиці.)
7503 400
Кастелані Кьянті Классіко Резерва (Італія/ Тоскана) Сухе
(100% санджіовезе. Витримка в бочках 24 міс. і в пляшках 12 міс. Вино темно-вишневого кольору з ароматом стиглої вишні, сливи і спецій. Насичене яскраве вино з класичним букетом стиглих ягід і легкої перчинки.)
750900
Вілла Локателлі Мерло(Італія Фріулі)
(Червоне сухе вино Смак гармонійний,інтенсивний.середня структура.)
7501 300
Вілла Корнаро Бардоліно(Італія Венето)
(Червоне сухе вино Легке вино з нотками вишні і червоних ягід.)
750800
Канті Россо(Італія Пьемонте)
(Червоне сухе вино з ніжним ароматом чорних ягід,вишні,з відтінком лісових ягід.)
750850
Антінорі Іль Бручіато Болгер (Італія Болгері)
(Червоне сухе вино. Каберне совиньон 60%,Мерло 30%,Сіра 10%.Витримка 8 місяців в бочках і рік в пляшці.Багате вино з вишуканим смаком і тривалим післясмаком.)
7502 700
Селье де Дофін Мерло/Гренаш (Франція Долина Ронн)
(Червоне сухе вино з ароматом чорносливу,зацукрованих вишень,кориці.)
7501 100
Маркіз де Касса Сіра (Чилі)
(Червоне сухе вино.100% Cіра.Вино з ароматом шовковиці,ожини,чорної смородини,сливи,з нотками чорного перцю і  спецій.)
7501 900
Ту Оушен Каберне Совиньйон/Мерло (Новий Світ ПАР)
(Червоне сухе вино. 60% Каберне Совиньйон,40% Мерло.М'яке вино з відтінками стиглої сливи,серпанку, дуба, цукатів.)
7501 000
Міандр Мерло/Шіраз (Новий Світ ПАР)
(Червоне сухе вино.100% Шираз. Вік лоз-70 років.Витримане рік в дубових бочках. З  сильним ароматом чорних ягід,шоколаду,перцю.)
750700
Сельє де Дофін Кот дю Рон Престіж (Франція Долина Роні) червоне
(Сухе вино Гренаш 85%,Сіра 15%. Вино темно-рубінового кольору з квітково-ягідним ароматом. Післясмак - вишневих кісточок.)
750950
Антінорі Тіньянелло (Італія/СуперТоскана) Сухе
( Вино насиченого червоно-рубінового кольору, з гранатовими відблисками. Аромат складний, з відтінком тютюну, карі, чорниці та чорносмородинового джему. На смак бархатисте, з округлими танинами і довгим післясмаком. Прекрасно поєднується з червоним м'ясом, дичиною і витриманими сирами.)
7506 880
Ізоле і Олена Сіра (Італія/СуперТоскана) Сухе
(Витримується рік у нових і старих бочках. Вино темно-фіолетового кольору з інтенсивним ароматом чорних ягід, перцю і какао. Дуже стильне, бархатисте вино з відмінним балансом і тривалим післясмаком.)
7504 500
Вальвієхо (Іспанія) Сухе
(100% темпранільйо. Вино насиченого вишневого кольору з фіолетовими тонами, в ароматі зрілі фрукти, полуниця і квіти/)
750500
Маркес де Гріньон Сіра (Іспанія) Сухе
(100% сира. 12-15 міс. в дубових бочках. Входить у десятку кращих Сіра світу (WS). Вино темно-бузкового кольору доповнюється букетом ягідного джему, фіалки, чорниці та білого перцю. У смаку-потужність у поєднанні з оксамитовою текстурою.)
7502 800
Торрес Сан Валентін Гарнача (Іспанія) Напівсухе
(Вино темно-вишневого кольору з ліловим відблиском, характерним для молодих вин. Хвилюючий і насичений букет, в якому на тлі ноток, що нагадують чорничне вареня, відчутні квіткові відтінки фіалок і троянд. Шовковистий фруктовий смак з дуже мякими танинами, що переходять у приємний післясмак. Відмінне поєднання з яловичиною, телятиною, сирами, свининою.)
750950
Торрес Сангре де Торо (Іспанія) Сухе
(Вишневий колір з гранатовими відтінками з комплексним букетом підвялених фруктів. Елегантне вино з прекрасним балансом. Дуже добре поєднується з червоним мясом, стейком, бараниною.)
750800
Трівенто Шіраз - Мальбек (Аргентина) Сухе
(Сухе червоне вино. 50% Шираз, 50% Мальбек. Вино має гарну структуру і приємний смак.)
750750
Трівенто Каберне Совіньйон (Аргентина) Сухе
(Насичене вино, наповнене ароматами зрілої вишні і шовковиці.)
750950
“Сasa Verde”. Каберне Совіньйон Резерва (Чилі)
(Червоне сухе вино з добірного сорту Каберне Совіньон, який виростає в долині Аконкагуа. 80 % віноматеріала витримували в дубових бочках французького походження не менше 6 місяців, а 20 % - в нейтральних резервуарах, що додає провину свіжий фруктовий характер. Вино відрізняється яскравим рубіновим кольором, складним ароматом червоних і чорних ягід, м'яти і спецій.)
750550
Мар Дель Сур (Чилі)
(Напівсолодке вино. Збалансоване вино с вишуканим ароматом вишні та сливи.)
750550
Каберне Совіньйон Фронтера Конча і Торо (Чилі)
(Червоне сухе вино.85% каберне совіньйон, 15% мерло. Витримка в сталевих резервуарах до 4 місяців.Червоний рубіновий колір. У ароматі чорні ягоди, шоколад, червона слива, ванільні нотки. Мякі таніни, вино среднютіле, гармонійне і дуже смачне. З цим вином чудово поєднуються страви з червоного м'яса і піца.14-16 ° С.)
750750
Мерло Санрайз Конча і Торо (Чилі) Сухе
(Вино глибокого рубіново-червоного кольору, в ароматі тону вишні, сливи і ванілі, елегантний смак і пиємний післясмак. Рекомендується під мясні страви, яловичину, баранину.)
7501 000
Мальбек Касільеро дель Діабло Конча і Торо (Чилі) Сухе
(100% Мальбек. Витримка 6-8 місяців у маленьких бочках американського дуба і в нейтральних резервуарах.Комплексний аромат ягід, стиглих слив, шоколаду та кедра.Прекрасно поєднується із смаженим червоним мясом і спагетті болонез.15-18С)
750900
Маркіз Конча і Торо Сіра (Чилі)
(Червоне сухе вино. Витримка 17 міс.в бочках і 9 міс.в пляшці. Щільне насичене вино з виразними чорноплідними ароматами з домінантою стиглої ожини і довгим пряним присмаком.)
7502 200
Шато Лос Болдос Мерло Традісьйон (Чилі)
(Сухе червоне вино. 100% Мерло. Насичений аромат червоних ягід з легким тоном чорного шоколаду.)
750950
Пітер Леманн Севен Сервейс (Австралія) Сухе
(48% Шираз, 30% Гренаш, 2% Мурведр. Ребрендинг вина «GSM». Вино насиченого темно-вишневого кольору з вишуканим ароматом чорних ягід і прянощів. Елегантне шовковисте вино з довгим пряним присмаком.)
7502 375
Пітер Леманн Фьючерз Шіраз (Австралія) Сухе
( 100% шіраз. Витримане 12 місяців в дубових бочках. Вино глибокого чорно-фіолетового кольору з сильним ароматом чорних ягід, шоколаду і перцю. Повнотіле насичене вино з сильною структурою, потужними танинами і тривалим комплексним післясмаком. Вік лоз - 70 років.)
7503 555
Піно нуар Кроссингс (Нова Зеландія) Сухе
(Відмінний аромат ягід і спецій, вишуканий смак стиглих ягід і сливи. Відмінне поєднання зі смаженою рибою, дичиною, свининою і бараниною.)
7502 900
Муказані. Тифліський Винний погріб
(Регіон: Гурджаанський і Телавський райони Кахетії (Грузія) Видатне сухе червоне вино, з витримкою не менше двох років, виготовлене з сорту Сапераві темно-гранатового кольору з повним та гармонійним букетом. У смаку переважають легкі тони сушеної вишні та чорносливу.)
100140
Сапераві. Тифліський Винний погріб
(Регіон: Кахетія (Грузія) Традиційне сухе червоне вино інтенсивного, темно-гранатового забарвлення, з гармонійним та своєрідним смаком, приємною терпкістю та розвиненим повним букетом. Для виготовлення використовують виноград Сапераві, що вирощують в Кахетії.)
100110
Кіндзмараулі. Тифліський Винний погріб
(Регіон: Кварельський район Кахетії Грузія) Червоне природно-напівсолодке вино, виготовлено з сорту Сапераві, який зростає в Кварельському районі Кахетії. Вино насиченого червого кольору має характерний ніжний аромат, гармонійний оксамитово-терпкий смак з тонами червоних фруктів.)
100160
Хванчкара. Тифліський Винний погріб.Регіон: Рача-Лечхумі (Грузія)
(Вишукане червоне природно-напівсолодке вино, виготовлене із сортів Александроулі та Муджуретулі, що зростають в мікрорайоні Хванчкара в Рача-Лечхумі. Дивовижне насичене вино темно-рубінового кольору з тонами малини та фіалки.)
100240
Алазанська долина. Тифліський Винний погріб. Регіон: Кахетія (Грузія)
(Червоне природно-напівсолодке вино, виготовлено із сортів Сапераві, Оджалеши, Муджуретулі, Александроулі. Вино відрізняється приємним свіжим ароматом, оксамитовим гармонійним смаком та витонченим делікатним післясмаком.)
10090
Каберне. Господарство Князя П.Н. Трубецького (Україна)
(Ферментація й витримка цього вина відбувається при постійному контролі температури в нейтральних резервуарах. Колір: яскраво-гранатовий. Букет: яскравий аромат смородини та спілої сливи з нотками перцю. Смак: легке, свіже вино зі стиглими танінами. Гастрономічне поєднання: карпачо з телятини та інші м’ясні закуски.)
10025
Піно-Нуар витриманий
(100% піно нуар - один з найвідоміших і титулованих бургундських сортів у світі. «Піно-Нуар» «Виноробного господарства Князя П.Н.Трубецкаго» витриманий 12 місяців в нових французьких дубових бочках. Колір: густий, насичений з гранатовим відтінком. Букет сортовий з яскравою фруктово-ягідної палітрою. Смак витончений з тонами червоних фруктів і лісових ягід. Добре поєднується зі стравами з птиці, свинини, благородними сирами.)
10055
Рожеві вина
Вихідгрн
Правіс Сорт Магре (Італія) Сухе
(100% Скіава Джентіле. Вино має гарний рожевий колір, насиченний фруктовий аромат і ніжне в смаку. Сорт Магре підкреслить страви з овочів, рибні супи, страви з кролика, мякі сири)
750777
3 Стоунс Совіньйон блан (Нова Зеландія) Сухе
(96% Совіньйон блан, 4% Сіра. Вино світло-рожевого кольору. До типового букету Совіньйона (ківі, яблуко, лимонна цедра, скошена трава) додалася полуниця, малина і спеції. Легке, ніжне вино з ягідним смаком.  )
750999
Антінорі Санта Крістіна Росато (Італія Тоскана)
(Рожеве сухе вино. Інтенсивний аромат з тонами троянди,ожини,малини.Може подаватися до сирів,креветок,морепродуктів.)
7501 150
Фронтера Мерло Рожеве (Новий Світ ПАР)
(Рожеве сухе вино.85% Каберне,15%Сіра. Аромат насичений, з відтінками полуниці,малини,вишні. Підходить як аперитив,поєднується з салатами,стравами з риби,птиці,десертами.)
750900