Банкетний зал для весілля в Києві

Літораль
Літораль
200Місць
250Банкет
300Фуршет

Простір білих залів та скляні колони складають образ елегантного залу, до якого Ви потрапляєте після сірих буднів великого міста. Унікальний інтер'єр залу "Літораль" створений завдяки використанню декількох сучасних стилів та напрямків дизайну.

докладніше

Оренда залу для весільних бенкетів – одна з послуг, яку надає готель «Козацький Стан» в Києві.

Весільні банкети в Києві - один з напрямків нашої роботи, якому ми приділяємо пильну увагу.

Рішення провести весільне торжество в «Казацьком стані» гарантує вам наступні переваги:

 • Зручне розташування нашого готельного комплексу, наявність великої доглянутою територією, на якій ви можете гуляти, фотографуватися. Простора територія дозволяє проводити декілька заходів одночасно так, щоб вони не заважали один одному.
 • Смачна вишукана кухня. Кухарі ресторану готують страви європейської та української кухні. Різноманітне меню дозволить вам підібрати страви, які ви хочете подати гостям вашого свята. Весільні банкети на увазі наявність великої кількості закусок, кілька гарячих страв, велика кількість напоїв і десерт. За бажанням ви можете продегустувати замовлені вами страви заздалегідь.
 • Красиві весільні зали. Ви можете орендувати зал для весільного банкету «Літораль» або віддати перевагу літньому майданчику «Курінь». Весільні банкети в Києві в нашому готелі проводяться в прикрашених залах. Прикраси ви можете, як підібрати на свій смак, так і скористатися нашими прикрасами. В залах можна обладнати фотозону. Банкетний зал для весілля в Києві «Літораль» розрахований на двісті чоловік. При такій кількості гостей залишається досить місця для танців, без яких просто неможливо уявити весілля.
 • Готель надає можливість організації весіль як на велику кількість запрошених гостей, так і проводити весільні банкети в Києві, розраховані на двадцять-тридцять персон.
 • Висока якість сервісного обслуговування. Вас зустріне ввічливий персонал, який буде супроводжувати банкет від початку і до кінця.
 • Можливість зняти комфортабельний номер для молодят, а також кімнати для гостей.
 • Наявність просторої безкоштовної парковки для автомобілів.
 • Можливість організувати трансфер гостей до аеропорту, що позбавить вас від необхідності турбуватися про виклик таксі.

Які додаткові послуги ви можете отримати в готелі «Козацький Стан»?

Крім перерахованих вище достоїнств нашого готельного комплексу, в якому ви можете провести весільне торжество, ми можемо запропонувати вам деякі додаткові послуги, які знімуть з вас частину турбот з організації весілля, а саме:

 1. Послуги фотографа. Якщо ви ще не знайшли фотографа, якому ви довірите зйомку свого торжества, ви можете скористатися послугами нашого фотографа.
 2. Облаштування фотозоны. Сфотографуватися разом з гостями або провести фотосесію нареченого і нареченої можна в приміщенні нашого готелю, а також на облагородженої території нашого готельного комплексу.
 3. Наявність весільних прикрас для залу, альтанок, автомобілів, літнього майданчика. За бажанням ви можете доповнити за своїм смаком.
 4. Випічка весільного торта. Наші кондитери приготують для вас торт будь-якого розміру і прикрасять його красивим і смачним декором.

Як орендувати весільний зал в готелі «Козацький Стан»?

З питань оренди банкетного залу для весілля ви можете зв'язатися з нашої адміністрацією за телефоном або електронною поштою. Для уточнення подробиць і узгодження всіх моментів бажано особисто відвідати наш готель.

Ціна оренди залу для весільного бенкету залежить від кількості гостей, на яке ви розраховуєте, меню, а також вартість додаткових послуг.

Замовляти зал, меню для банкету і додаткові послуги бажано завчасно.